Кві 04
Заступник голови Тячівської районної державної адміністрації Василь Буга та начальник управління економічного розвитку і торгівлі Богдан Макусій в складі делегації Закарпатської області взяли участь у конференції м.Пряшів (Словаччина).
Темою даної зустрічі стала розробка Проекту Стратегії транскордонного співробітництва між Закарпатською областю (Україна) та Пряшівським і Кошіцьким краєм (Словаччина) на період до 2012 року.
Під час роботи конференції виступив Василь Буга з інформацією щодо перспектив розвитку транскордонного співробітництва і участі Тячівського району у спільних програмах та грантових проектах ЄС. Відтак досягнуто домовленостей з Президентом асоціації русинів - українців Словацької Республіки Петером Соколом щодо пошуку партнера для Тячівського району. Намічено зустріч з майбутнім партнером та підписання угоди про наміри у співпраці на 11 травня 2013 року під час проведення Днів добросусідства між Україною і Словаччиною.
Коментуючи результати закордонної поїздки, заступник голови державної адміністрації Василь Буга, зокрема, відмітив:
   - На сьогодні Тячівська державна адміністрація, органи місцевого самоврядування, територіальні громади та громадські організації нашого району мають як бажання так і всі можливості для налагодження співпраці із сусідніми європейськими країнами. Як показує практика транскордонного співробітництва останніх років участь у грантових проектах позитивно сприяє розбудові самоврядних територій. І така робота продовжуватиметься надалі й сподіваємось матиме бажаний результат. Районна державна адміністрація у свою чергу максимально сприятиме розвитку транскордонних стосунків.
Любов Немеш, начальник відділу з питань внутрішньої політики апарату державної адміністрації

Друк PDF

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)