Кві 04

Перший заступник голови державної адміністрації В.Й.Каганець провів нараду із землевпорядниками місцевих рад, директорами підрядних підприємств, що мають ліцензію на виконання землевпорядних та геодезичних робіт. У нараді взяли участь: директор державного підприємства центру земельного державного кадастру Л.В.Шевчук, начальник управління Держкомагенства у Тячівському районі Закарпатської області Б.В.Немеш, начальник реєстраційної служби Тячівського РУЮ І.М.Тиводар.
Відтак було акцентовано увагу на використанні коштів від втрат сільськогосподарських та лісогосподарських господарств на проведення інвентаризації земель населених пунктів, здійсненні реєстрації земельних ділянок та речових прав, інші питання землевпорядкування.
У свою чергу перший заступник голови державної адміністрації Василь Каганець наголосив присутнім щодо проведення роз’яснювальною роботи з населенням у зв’язку із змінами у земельному законодавстві.
Відділ питань внутрішньої політики апарату держаної адміністрації

Друк PDF

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)