Кві 04

Днями в Тячівській державній адміністрації відбувся «круглий стіл» з головами ветеранських громадських організацій району на тему: «Про стан взаємодії органів влади з ветеранськими громадськими організаціями». У роботі взяли участь – керівник апарату державної адміністрації Дмитро Онуфрій, начальник відділу внутрішньої політики апарату державної адміністрації Любов Немеш, голови ветеранських громадських організацій – Василь Черничко, Лідія Гайналій, Микола Козичар, Микола Ковальчук та ін.
Насамперед керівник апарату Дмитро Онуфрій інформував про основні напрямки взаємодії керівництва району з громадськими організаціями та заходи щодо відзначення свят, які наближаються – вшанування річниці пам’яті Чорнобильської АС, відзначення 68 – ої річниці Великої Вітчизняної війни, Великодня Христового.
Начальник відділу питань внутрішньої політики апарату державної адміністрації Любов Немеш наголосила на налагодженні взаємозв’язків громадських організацій з ЗМІ, активізації роботи з молоддю тощо.
У свою чергу представники громадських організацій розповіли про свою діяльність та подали пропозиції щодо покращення взаємодії з органами влади.
Сторони домовились проводити такі зустрічі частіше та активніше брати участь у громадсько-політичному житті району.
Мирослава Рознай, провідний спеціаліст відділу внутрішньої політики апарату державної адміністрації

Друк PDF

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)