Лют 06

alt alt

Саме це питання обговорювалось з директорами навчальних закладів на освітянській нараді за участі голови державної адміністрації Івана Бринзяника, начальника управління освіти, молоді та спорту Михайла Довжанина та заступника начальника Івана Шевері. Як було озвучено, на сьогодні організацією дитячих обідів займаються приватні підприємства, які орендують приміщення шкільних їдалень. Однак така практика негативно позначилася на якості та вартості харчування. Більше того послаблено контроль з боку дирекцій шкіл, тож у раціон нерідко потрапляє низькокалорійна їжа, яка не приносить користі організму дитини. Відтак, на думку керівників навчальних закладів, повернення шкільних їдалень на баланс управління освіти, молоді та спорту РДА має забезпечити учнів повноцінним харчуванням, відповідно до вимог чинного законодавства. Голова районної адміністрації Іван Бринзяник нагадав про ще одну проблему, яка тісно пов’язана зі здоров’ям дітей – це комерція поблизу освітянських закладів, де торгують фаст-фудами, гарячою випічкою, супами швидкого приготування. Йдучи у школу або повертаючись назад, школярі просто не в силі утриматися від спокус, щоб не купити таку «лакомку». Керівник району наголосив, що подібну торгівлю потрібно привести у порядок і як альтернативу запропонувати у шкільних їдальнях смачну і поживну їжу.

Л.Немеш

Друк PDF

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)