Лют 06

alt alt

Як здійснювати цю роботу обговорено на зустрічі голови районної державної адміністрації Івана Бринзяника з виконавчим директором Закарпатського регіонального відділення «Асоціації міст України» Олегом Лукшою. У роботі зустрічі також взяли участь заступник голови державної адміністрації Федір Стан, начальник управління економічного розвитку і торгівлі державної адміністрації Богдан Макусій, керівник апарату державної адміністрації Дмитро Онуфрій, голова Громадської ради Володимир Богачик та ін. Насамперед п.О.Лукша проінформував присутніх про сучасні напрямки розвитку громад, європейський досвід і певні напрацювання на Закарпатті. А також наголосив на основних напрямкам роботи громадської ради при РДА, щодо оформлення громадських експертиз та розробки бізнес планування для участі в грант - проектах. Голова районної державної адміністрації Іван Бринзяник поцікавився як вирішується питання твердих побутових відходів в інших районах, позаяк у Тячівському – це проблема номер один. І якщо не вдасться змінити ситуацію Тячівщині загрожує екологічна катастрофа. Було обговорено декілька варіантів на конкретних прикладах Ужгородського та Виноградівського районах. І як висновок – потрібно залучати інвесторів та новітні технології, адже в цивілізованому світі «сміття – це бізнес». Оскільки район є дотаційним, то розв’язати всі проблеми його життєдіяльності бюджетним коштом практично неможливо. Тому вирішено налагодити співпрацю із Закарпатським регіональним відділенням «Асоціації міст України» щодо участі сільських громад в грант - проектах та залучення в район інвестицій.

Л.Немеш

Друк PDF

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)