Лют 08

alt

Голова Тячівської районної державної адміністрації І.В.Бринзяник провів чергову нараду щодо стану газифікації району. Участь у роботі наради взяли: заступник голови державної адміністрації Ф.Стан; головний інженер, перший заступник голови правління ПАТ «Закарпатгаз» А.Горват; заступник голови правління з питань виробництва і розвитку Є.Полуницький; начальник Тячівської філії ПАТ «Закарпатгаз» В.Поляков; заступник генерального директора з будівництва зовнішніх мереж ТзОВ НВО «Облсількомунгосп» І.Кіш; директор Хустського ПМК М.Хмара; депутат Закарпатської обласної ради, голова постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального використання природних ресурсів М.Цірик.

Відтак було обговорено ситуацію з будівництва підвідних газопроводів: до смт. Солотвино (ІІІ черга будівництва); високого тиску до с.Нересниця, Тячівського району, Закарпатської області – 2-га черга; до с. Нересниця Тячіського району Закарпатської області. Перша черга. Підвідний газопровід до с. Вишоватий Тячівського району; до смт. Солотвино (ІІ черга будівництва). А також - будівництва вуличних мереж в с.Вишоватий, Н.Апша, Вільхівці, В.Лази.

Голова районної державної адміністрації І.Бринзяник наголосив на важливості продовження будівництва цих підвідних газопроводів та підключенні до блакитного палива будівель з готовими внутрібудинковими мережами у селі Нижня Апша. Відтак було намічено подальші напрямки цієї роботи.

Л.Немеш

Друк PDF

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)