• Керівництво

  ДЕМ’ЯНЧУК   ВАСИЛЬ   ЮРІЙОВИЧ

  Голова Тячівської районної державної адміністрації

  Дем’янчук Василь Юрійович народився 24 травня 1966 року  в с. Вільхівці, Тячівського району, Закарпатської області. У 1992 році закінчив Львівський ордена Дружби народів державний медичний інститут, за спеціальністю «Стоматологія», кваліфікація – лікар-стоматолог. 2010 року закінчив факультет післядипломної освіти Ужгородського національного університету, присвоєно кваліфікацію міжнародник – економіст.
  З 1993 по 2010 роки працював лікарем-стоматологом медпункту Закарпатського вертолітного виробничого об’єднання у смт. Дубове. У 2010 році став головою Вільховецько-Лазівської сільської ради. Обраний депутатом Тячівської районної ради V скликання.
  10.08.2015 призначений на посаду голови Тячівської райдержадміністрації. До цього призначення працював першим заступником голови Тячівської районної державної адміністрації, з 22. 07. 2015 виконував обов’язки голови Тячівської РДА.  Полажинець Михайло Михайлович

  перший заступник голови райдержадміністрації

  Полажинець Михайло Михайлович, народився 6 квітня 1968 року у м. Тячів, Закарпатської області у сім’ї робітників, громадянин України. У 1983 році, після закінчення 8-го класу Тячівської СШ №1, поступив в Дубівський машинобудівний технікум (філіал Харківського авіаційного інституту) на спеціальність технік-технолог з холодної обробки металів різання. Після закінчення технікуму з квітня по листопад 1987 року працював технологом на Тячівському заводі «ЗЕНІТ».
  5 листопада 1987 року був призваний до збройних сил СРСР, у червні 1990 року вступив у Вищу школу органів держбезпеки, після закінчення якої у липні 1995 року повернувся на службу в Закарпатське Управління Служби безпеки України. З липня 1995 по листопад 2013 року працював на різних оперативних та керівних посадах Берегівського, Виноградівського РВ та Управління СБ України в Закарпатській області. . З липня 2014 року по липень 2015 року працював на державній службі за контрактом, спеціалістом кадрового забезпечення Управління СБ України в Закарпатській області.
  На даний час підполковник запасу, ветеран служби органів держбезпеки.  
  У травні місяці призначений на посаду першого заступника голови Тячівської райдержадміністрації.


   

  ПОГАР ВІКТОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ  

  Заступник голови Тячівської районної державної адміністрації з питань житлово-комунального господарства, капітального будівництва, аграрної політики, ветеринарної медицини, використання та охорони земель, природних ресурсів.

  Погар Віктор Олександович народився 4 березня 1974 року в м. Тячів, Закарпатської області. У 1991 році закінчив Тячівську ЗОШ №1 та вступив до Міжнародного інституту управління, бізнесу і права в м. Слов'янськ, Донецької області. У 1994 році перевівся до Ужгородського державного університету на економічний факультет, який закінчив у 2000 році та отримав вищу освіту за спеціальністю "Обілк і аудит" та здобув кваліфікацію економіста. З 2003 по 2005 рік навчався в Міжрегіональній академії управління персоналом та отримав другу вищу освіту за спеціальністю "Правознавство" та здобув кваліфікацію юриста.
  Свою трудову діяльність розпочав у 1994 році в СП "Д'юті Фрі Трейдінг" в м. Тячеві. У 1999 році переїхав на постійне місце проживання в м. Ужгород, де працював у Закарпатському інституті ім. А. Волошина МАУП: спочатку в бухгалтерії, потім викладачем кафедри економіки. З 2005 року працював помічником адвоката в Адвокатському бюро "Срібна Земля". З 2007 року був керівником декількох приватних підприємств. На даний час являється помічником депутата Верховної Ради (на громадських засадах). 11.01.2016 призначений на посаду заступника голови Тячівської районної державної адміністрації.


   

  МАКУСІЙ БОГДАН ЮРІЙОВИЧ

  Керівник апарату Тячівської районної державної адміністрації

  Макусій Богдан Юрійович народився 4 грудня 1977 року, громадянин України. В 1999 році закінчив Ужгородський державний університет за спеціальністю «Фізика», кваліфікація фізик, інженер, а у 2003 році - Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету, спеціальність – «Фінанси», кваліфікація економіст-фінансист. З липня 1998 року працює в Тячівській районній державній адміністрації на посадах спеціаліста по контролю за розпорядженнями та директивними документами; начальника відділу внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату державної адміністрації; начальника відділу зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій, туризму та рекреації; заступника начальника управління, начальника відділу зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій, туризму та рекреації управління економіки; начальника управління економіки, а з жовтня 2012 року - начальник управління економічного розвитку і торгівлі державної адміністрації.  З 16 квітня 2015 року призначений керівником апарату Тячівської районної державної адміністрації.скачать софт