• Новини / Актуальне / Головне

Привітання голови РДА Василя Дем’янчука з Днем захисника України

Дорогі захисники Української держави, ветерани!
                                                              Шановні краяни!
    Щиро вітаю  вас з Днем Захисника України – святом, яке уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії: українського козацтва, воїнів Української Повстанської Армії, героїв сьогодення – Героїв Небесної Сотні, захисників незалежності і територіальної цілісності України.

Це – одне з найбільших державних свят, свято нескорених. Бо попри всі негаразди дух українського народу не вдається зламати жодному з ворогів.
    В цей знаменний день – свято  Покрови Пресвятої Богородиці, бажаю, щоб Божа ласка Богородиці спустилася на всіх нас і захистила нашу рідну землю, щоб скінчилися нарешті трагічні дні і Україна стала справді незалежною. У спільній молитві нині просімо прозріння, віри, єдності і злагоди для всього українського народу. Здоров’я всім вам, щастя, миру на нашій українській землі! Вічна слава борцям нескореної України! Слава українській нації! Слава Україні!
    З повагою  та найкращими побажаннями,
    Голова райдержадміністрації                                               Василь Дем’янчук