• Новини / Розпорядження голови РДА

Розпорядження голови РДА про початок опалювального сезону

голови Тячівської районної державної адміністрації Закарпатської області
    __22.10.2018__                                      Тячів                                             №__507_

Про початок опалювального сезону
    Відповідно до статей 6, 20 і 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року       № 630 „Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення”, Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Міністерства та енергетики України та Міністерства житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378, розпорядження Кабінету Міністрів України від               03 жовтня 2018 року № 717-р „Деякі питання опалювального сезону 2018/19 року”, розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 09.10.2018 № 652 „Про початок опалювального сезону 2018-2019 років”, у зв’язку з пониженням температури зовнішнього повітря, що призведе до недотримання температурного режиму у приміщеннях закладів соціальної сфери відповідно до вимог ДБН Б.2.2-10, ДБН В.2.2-4, ДСаПіН 5.5.2.008,        СП № 3231-85:
    1. Розпочати опалювальний сезон 2018-2019 років для установ бюджетної сфери та населення з 24 жовтня 2018 року.
    2. Керівникам установ та організацій забезпечити постійний контроль за використанням газу і твердого палива, в разі підвищення температури зовнішнього повітря обмежувати роботу котелень.
    3. Головним розпорядникам бюджетних коштів забезпечити своєчасність розрахунків за спожиті енергоносії у межах виділених асигнувань.
    4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови державної адміністрації Погара В. О.
    Головадержавноїадміністрації                                                       В. Дем’янчук