В райдержадміністрації проведено засідання комісії з питань захисту прав дітей

2018-10-22 15:47:38

Сьогодні під головуванням першого  заступника голови Тячівської райдержадміністрації Михайла Полажинця відбулось засідання комісії з питань захисту прав дітей.

У роботі комісії взяли участь заступник начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Віра Сасин  та інші члени комісії.
На порядку денному   розглядались питання: про повторний розгляд заяви щодо надання дозволу на дарування будинку та земельної ділянки, про відкриття впровадження у справі за позовом про позбавлення батьківських прав та  ін.
На засідання також були запрошені батьки, які неналежно виконували батьківські обов’язки. Їм було надано необхідні консультації, а також висловлено попередження щодо стану виконання ними своїх обов’язків відносно їхніх дітей.
За результатами комісії прийняті відповідні рішення, надано доручення для повного та всебічного виконання прийнятих на комісії рішень з метою захисту прав і законних інтересів дітей.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації