Важливо для мешканців Тячівського району, які мають право на субсидію!

2018-10-24 16:19:50

До уваги мешканців Тячівського району, яким з 1 травня 2018 року відмовили в наданні субсидії через те, що загальна площа їхніх квартир перевищувала 120 м.кв., а будинків - 200 м.кв.!

Днями були внесені зміни до Порядку призначення субсидій і ті, кому була надана відмова зі згаданих причин, можуть знову претендувати на державну підтримку.
Отже, якщо опалювальна, а не загальна, площа вашої квартири не перевищує 120 м.кв., а опалювальна площа будинку - 200 м.кв., зверніться, будь ласка, у „Громадську приймальню” Тячівського УСЗН ( м. Тячів вул. Незалежності 29, смт. Дубове вул. Гагаріна, 58) або до уповноваженого представника в сільській, селищній раді з новою заявою про призначення субсидії та декларацією про доходи.
Інформація про опалювальну площу домогосподарств міста є в субсидійній програмі, тому приносити будь-які довідки не потрібно. Уточнення необхідні будуть лише у випадку, якщо вказана у базі опалювальна площа у понад 120 м.кв./200 м.кв. не відповідатиме реальній. Тоді вам слід буде звернутися до надавача послуг з газопостачання і відкорегувати показники.
Тячівське управління соціального захисту населення