• Новини / Актуальне / Заходи / Культура

У Тячівській галереї ім.Ш.Голлоші відбулася зустріч-презентація книг на патріотичну тематику (ФОТО)

24.10.18 р. в Тячівській галереї ім.Ш.Голлоші відбулася  зустріч-презентація книг на патріотичну тематику за участі політолога, експерта з питань гібридної інформаційної війни, донеччанина Станіслава Федорчука та публіциста, директора Української Видавничої Справи Ярослава Іляша (м.Київ).

Участь у заході взяли  представники районної влади та громадських організацій, працівники книгозбірень району, бажаючі.
    Зокрема, голова Тячівської державної адміністрації Василь Дем'янчук та  заступник голови районної ради Ігор Грабарь, громадські активісти - Віталій Бенчак,  Володимир  Гапун, Петро Дідух та ін.
    Під час зустрічі предметом обговорення стали книги, що вчили воювати за нашу свободу, сучасний партизанський рух на Донбасі, а також чому виникає сепаратизм і чого чекати після деокупації Донецька і Луганська, як розбудовувався «рускій мір» і що спільного між Закарпаттям та Донеччиною.
    Зустріч пройшла дуже цікаво, в дружній , доброзичливій атмосфері, всі бажаючі мали змогу задати авторам запитання,поспілкуватися з авторами та отримати масу емоцій і незабутніх вражень.
    Прес-служба Тячівської райдержадміністрації