• Новини / Суспільство

Для підприємців Закарпаття проведуть безкоштовний семінар щодо роботи із системою ProZorro

Центр підтримки підприємництва Закарпаття та ГО «Центр громадського моніторингу та досліджень» запрошує представників бізнес-середовища Закарпаття на безкоштовний навчальний семінар «ProZorro стає ближчим: як бізнесу не втратити шанс заробити».

Підприємці Закарпаття матимуть можливість ознайомитись з ключовими аспектами системи публічних закупівель ProZorro.
    Семінар буде корисний як для приватного підприємця, який лише почав займатися своєю діяльністю, так і для великої компанії з багаторічним стажем роботи.
    Зокрема, учасники дізнаються:
    ·                   як правильно формувати свої тендерні пропозиції;
    ·                   як «читати» тендерну документацію, щоб не пропустити важливих вимог замовників;
    ·                   як будувати чесну стратегію на тендерах;
    ·                   як боротись з неправомірним рішенням замовника;
    ·                   як визначати, чи вимоги замовника є законними або ж дискримінаційними;
    ·                   разом з експертами розберуть ключовий алгоритм дій на закупівлях у випадку безпідставної дискваліфікації.
    Також представники бізнес-середовища ознайомляться з низкою успішних кейсів оскарження неправомірно проведених закупівель, де вдалося відстояти права учасників та зобов’язати замовників скасувати свої незаконні рішення.
    Спікери:
    Мирослав Сімка – голова правління Центру громадського моніторингу та досліджень;
    Юрій Кузько – виконавчий директор Центру громадського моніторингу та досліджень.
    Під час семінару Ви зможете поставити запитання експертам із закупівель, дізнаєтеся, як у законний спосіб захистити свої інтереси та успішно конкурувати на публічних закупівлях.
    Участь безкоштовна!
    Чекаємо на вас 7 листопада о 14:30 у приміщенні ЦПП за адресою: місто Ужгород пл. Народна, 4, каб. 414. Довідки за телефоном: (0312) 61-66-35