У Києві відбудеться ІІІ Форум об’єднаних громад

2018-11-06 12:53:48

Сильні громади – сильна держава. Під таким гаслом у Києві відкриється ІІІ Форум об’єднаних громад, присвячений питанням економічного розвитку територій. Захід відбуватиметься 5 грудня за сприяння Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Як зазначили в Організаційному комітеті Форуму, економічний розвиток регіонів – це наступний етап реформи децентралізації. На місця вже передані широкий спектр адміністративних повноважень та ресурсів, в тому числі землі сільгосппризначення поза межами населених пунктів. Наявні можливості вже дозволили суттєво збільшити бюджети громад. Тож перед ними стоїть завдання примножити свої надбання шляхом залучення підприємницького капіталу, спільного інвестування в розвиток інфраструктури.
За планами організаторів, участь у Форумі візьмуть представники місцевого самоврядування всіх рівнів, народні депутати, представники міжнародної донорської спільноти та експертного середовища.