• Новини / Культура

Історична година «Хрещення Київської Русі-перша сходинка до духовності»

28 липня з нагоди 1029 річниці хрещення Київської Русі у галереї ім.Ш.Голлоші відбулася історична година «Хрещення Київської Русі-перша сходинка до духовності».

Ведуча , художній керівник районного будинку культури -Риго Рената, після короткого повідомлення про історичну подію, яка мала велике значення у становленні нашої держави, запросила до виступу учасників хору Свято-Вознесенського храму села Руське Поле (керівник-О.Сасин). У їх виконанні прозвучав духовний гімн «Величи душа моя Господа», соліст - Василь Марко. Продовжуючи розповідь про Київську Русь, ведуча запропонувала переглянути відеопрезентації. На закінчення зустрічі церковний хор виконав твір «Славословие».
    Директор районного методичного Сасин Н.Й. подякувала учасникам хору Свято-Вознесенського храму села Руське Поле за участь у зустрічі.
    Присутні, працівники закладів культури району, директори шкіл мистецтв мали змогу ознайомитися з матеріалами книжкової виставки «Хрещення Русі-епохальна подія в історії», яку підготували працівники центральної районної бібліотеки.

Історична година «Хрещення Київської Русі-перша сходинка до  духовності»

скачать dle 11.3