Оголошення конкурсу начальника служби у справах дітей Тячівської районної державної адміністрації

2018-11-19 09:19:09

наказ керівника апарату
                                                                             _16.11.2018___ №_152-к__
УМОВИ
проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - начальник служби у справах дітей Тячівської районної державної адміністрації
Загальні умови
Посадові обов'язкиРозробляє і здійснює заходи, спрямовані на поліпшення становища дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, їх фізичного, інтелектуального і духовного розвитку.
Здійснює контроль за ведення Єдиного електронного Всеукраїнського банку даних дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і громадян, які бажають взяти їх на виховання.
Забезпечує здійснення на відповідній території профілактичних заходів щодо виявлення та усунення правопорушень серед неповнолітніх.
Подає пропозиції до районних програм, планів і прогнозів у частині соціального захисту, забезпечення прав, свобод і законних інтересів неповнолітніх та запобігання вивчення ними правопорушень.
Cприяє влаштуванню дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування під опіку, піклування, до дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей та закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Надає місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям усіх форм власності, громадським організаціям, громадянам у межах своєї компетенції практичну, методичну та консультаційну допомогу і координує їх зусилля у вирішенні питань соціального захисту неповнолітніх.
Здійснює контроль за умовами утримання та виховання дітей в сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях, інтернатних закладах.
Аналізує стан справ у сфері соціального захисту неповнолітніх, запобігання вчиненню ними правопорушень та подає відповідним органам, підприємствам, установам, організаціям усіх форм власності пропозиції щодо удосконалення роботи з неповнолітніми.
Виконує контрольно-наглядові функції щодо соціального захисту прав, свобод та інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, їх усиновлення, опіки, піклування, влаштування у дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї.
Представляє та захищає інтереси дітей в суді.

Приймає участь в засіданнях комісії з питань захисту прав дитини.
Вживає відповідних заходів у разі порушення законодавства з питань призначення опіки, піклування, усиновлення.
Бере участь у правовому вихованні неповнолітніх, забезпечує їх інформування з питань працевлаштування, навчання, оздоровлення та відпочинку, разом з іншими заінтересованими органами сприяє їх працевлаштуванню.
Проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань, що належать до її компетентності.
Здійснює контроль за дотриманням законодавства про працю неповнолітніх на підприємствах, в установах та організаціях усіх форм власності.
Розглядає в установленому порядку звернення громадян.
Сприяє реалізації місцевих програм з питань соціального захисту дітей.
Здійснює інші функції відповідно до законодавства
Умови оплати праціПосадовий оклад – 7000,00  грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посадуБезстрокове призначення на посаду
Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі та строк їх подання1) копію паспорта громадянина України;
2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади, до якої додається резюме у довільній формі;
3) письмову заяву, в якій повідомляє про те, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;
4) копію (копії) документа (документів) про освіту;
5)  оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою
6) заповнену особову картку встановленого зразка;
7) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.
Строк подання документів: 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби
Місце, час та дата початку проведення конкурсу11 грудня 2018 року, початок о 10.00 год.
 90500, м. Тячів. вул. Незалежності,30, 3-й поверх, каб.304.
Прізвище, ім'я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсуКозуряк Ольга Альбертівна
kadritrda@i.ua
Кваліфікаційні вимоги
ОсвітаВища освіта, не нижче ступеня магістра
Досвід роботиДосвід роботи на посадах державної служби категорій „Б” чи „В” або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року
Володіння державною мовоюВільне володіння державною мовою
Вимоги до компетентності
ВимогаКомпоненти вимоги
1.Необхідні особистісні якостіПорядність, готовність допомогти, емоційна стабільність
2. Необхідні ділові якостіДіалогове спілкування, вміння розподіляти роботу, стресостійкість
3. Уміння працювати з комп’ютеромВолодіння комп’ютером на середньому рівні

Професійні знання
ВимогаКомпоненти вимоги
1 .Знання законодавстваЗнання:
Конституція України;
Закон України „Про державну службу”;
Закон України „Про запобігання корупції”
2.Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)Закон України „Про місцеві державні адміністрації”
Закон України  „Про захист персональних даних”
Закон України  „Про органи і служби у справах дітей