Москаль проінспектував ремонт соціального комплексу у високогірному селі на Міжгірщині (+ ФОТО)

2018-11-19 09:51:48

Геннадій Москаль перевірив, як виконується його доручення з проведення капітального ремонту будівлі школи, амбулаторії та бібліотеки у високогірному селі Свобода, що входить до Синевирсько-Полянської сільради (Міжгірський район).

Двоповерховий дерев’яний будинок уже більше десяти років знаходився в аварійному стані – шиферна покрівля протікає, внутрішнє оздоблення пошкоджене, а кахельна грубка неспроможна взимку обігріти всі приміщення.
Під час робочої поїздки на Міжгірщину в травні цього року Геннадій Москаль відвідав с.Свобода й доручив зробити капітальний ремонт соціального комплексу, де розташовані три заклади. На сьогодні частина шиферної покрівлі вже замінена на металопрофіль, стіни утеплені, вікна незабаром будуть замінені на енергозберігаючі. Крім того, в будівлі оновлять фасад і штукатурку стін, замінять підлогу і встановлять кілька кахельних печей.
Роботи проводяться за кошти обласного бюджету.