Які нормативи використовуються при розрахунку субсидії?

2018-11-20 18:12:11

В опалювальному сезоні 2018-2019 рр. змінилися норми споживання електроенергії та газу для тих хто  претендує на призначення субсидії для опалення.
Субсидія призначається виходячи з єдиних для всієї України соціальних норм житла та нормативів споживання житлово-комунальних послуг, які встановлено постановою Уряду від 06.08.2014 № 409 (зі змінами).
ПослугаНорма

НОРМА ПЛОЩІ ЖИТЛА:
   Утримання житла, опалення  13,65 м2 на особу + 35,22 м2на сім’ю
Соціальна норма житла для громадян, які мають право на субсидію з оплати житлово-комунальних послуг:
1. норма на сім’ю з однієї особи – 48,87 м2
2. норма на сім’ю з двох осіб – 62,52 м2
3. норма на сім’ю з трьох осіб – 76,17 м2
4. норма на сім’ю з чотирьох осіб – 89,82 м2
На підставі рішення комісії субсидії можуть призначатися непрацездатним особам, які проживають самі, на понаднормову площу житла, яка не може перевищувати більше як на 30 відсотків соціальну норму житла, розраховану для домогосподарства.
СПОЖИВАННЯ ПРИРОДНОГО ГАЗУ:
   на опалення4,5 м3 на 1 м2 опалювальної площі * кориг. коеф. (в опалювальний період) (в попередньому опалювальному сезоні – 5 м3)
   на газову плиту (приготування     їжі)3,3 м3  на особу
на газову плиту за відсутності гарячого водопостачання і газового водонагрівача (приготування їжі і підігрів води)5,4 м3 на особу
на газову плиту і водонагрівач10,5 м3 на особу
 ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ:
постачання холодної води2,4 м3 на особу (за наявності централіз. постачання гарячої води),
4,0 м3 на особу (за відсутності централіз. постачання гарячої води
постачання гарячої води1,6 м3 на особу
водовідведення4,0 м3 на особу

СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ:
на опалення30 кВт.год на 1 м2 опалювальної площі * кориг. коеф. (в опалювальний період) (у попередньому опалювальному сезоні – 51 кВт/год).
у будинках, обладнаних стаціонарними електроплитами, за наявності централізованого постачання холодної та гарячої води70 кВт·г на місяць на сім’ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт·г на місяць на кожного іншого члена сім’ї (домогосподарства), але не більше 190 кВт·г на місяць.
у будинках, не обладнаних стаціонарними електроплитами за наявності централізованого постачання холодної води та за відсутності централізованого постачання гарячої води і газових водонагрівальних приладів100 кВт·г на сім’ю з однієї особи і додатково 30 кВт·г на місяць на кожного іншого члена сім’ї, але не більше 220 кВт·г на місяць.

СПОЖИВАННЯ ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ:
на опалення0,0431 Ккал на 1 м2 опалювальної площі * кориг. коеф. (в опалювальний період)
ВИВЕЗЕННЯ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ ТА РІДКИХ НЕЧИСТОТ
вивезення твердих побутових відходів0,4167 куб. метра на одну особу
вивезення рідких побутових відходів та нечистот
0,76 куб. метра на одну особу
4,0 м3 на домогосподарство - у разі відсутності системи централізованого водовідведення та за наявності централізованого водопостачання і вигрібних ям