Відбулася нарада керівників освітніх закладів району

2018-11-22 11:51:58

21. 11.18.р. відбулася нарада управління освіти з керівниками закладів педагогічних працівників Тячівського району.

Серед присутніх у залі - керівники загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів, Центру дитячої та юнацької творчості, методисти районного методичного кабінету.
В роботі наради також взяли участь голова Тячівської РДА Василь Дем'янчук та перший заступник Михайло Полажинець, представники ювенальної провенції Тячівського ВП ГУНП.
Звертаючись до присутніх у залі керівників закладів очільник району Василь Дем'янчук  наголосив на виконанні пріоритетних завдань , визначених нещодавно введеним в дію Законом про освіту. Зокрема, що стосується забезпечення якості освіти, відповідних умов перебування і навчання учнів у закладах району.
Відтак освітяни розглянули основне питанням порядку денного:
- Про безпеку дітей в закладах освіти району.
- Про ознайомлення з положенням про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти.
- Про проект статуту Тячівського районного інклюзивно - ресурсного центру, порядок створення інклюзивних груп в ЗДО.
- Про роботу сайтів закладів освіти району, дотримання законодавства щодо збору коштів, питання насильства  у дитячому середовищі на території закладів освіти району.
- Про узагальнені результати забезпечення підручниками учнів 1,5,10-х класів закладів загальної середньої освіти.
- Про замовляння атестатів та свідоцтв.
- Різне.
У рамках наради начальником відділу освіти Марією Думнич було розглянуто проблемні питання, які потребують невідкладного вирішення, визначено шляхи їх вирішення та надано відповідні рекомендації і доручення щодо забезпечення виконання поставлених завдань.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації