У Тячівській РДА відбулось засідання комісії з питань захисту прав дітей

2018-11-26 15:55:50
Сьогодні 26.11.18 під головуванням першого заступника голови Тячівської райдержадміністрації Михайла Полажинця відбулось засідання комісії з питань захисту прав дітей.

На порядку денному  розглядались такі питання: щодо надання дозволу на дарування будинку та земельної ділянки та прийняття в дар і підписання договору дарування, про надання дозволу на виїзд дитини за кордон, про встановлення годин зустрічі з малолітніми дітьми, про позбавлення батьківських прав, про визначення місця проживання дитини, призначення опікунства та  ін.
 На засідання також були запрошені батьки, які неналежно виконували батьківські обов’язки. Їм було надано необхідні консультації, а також висловлено попередження щодо стану виконання ними своїх обов’язків відносно їхніх дітей.
 За результатами комісії прийняті відповідні рішення, надано доручення для повного та всебічного виконання прийнятих на комісії рішень,  з метою захисту прав і законних інтересів дітей.
 Прес-служба Тячівської райдержадміністрації