В області обговорили питання дотримання трудових прав неповнолітніх

2018-11-28 15:42:33
У вівторок, 27 листопада, відбулася робоча зустріч представників Управління Держпраці у Закарпатській області та Служби у
справах дітей облдержадміністрації, предметом якої стала співпраця двох структур у напрямку здійснення державного нагляду за дотриманням гарантованих Конституцією та іншими законами України трудових прав неповнолітніх, недопущення порушень законодавства про працю відносно вказаної категорії працівників.
Йшлося також про вжиття заходів до поновлення порушених прав, проведення профілактичної роботи щодо їх попередження. Учасники зібрання окреслили основні напрямки та форми співпраці, наголосили на необхідності проведення роз’яснювальних заходів, спрямованих на підвищення рівня обізнаності дітей та роботодавців, інших зацікавлених сторін щодо додержання законодавства про працю неповнолітніх та недопущення використання незаконних форм дитячої співпраці.
Результатом зустрічі стало підписання Угоди про співпрацю двох відомств.