Як отримати податкову знижку?

2018-12-03 10:22:03
А ви знали, що громадяни України, які оплачують навчання у закладах дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійно-технічної та вищої освіти, мають право на податкову знижку?
 Податкова знижка – це сума, на яку дозволяється зменшити розмір сплаченого особою податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) у зв’язку з оплатою нею послуг навчання.
Як же отримати податкову знижку? Для цього необхідно зробити наступні кроки:
– оплатити навчання та зберегти квитанцію для податкової про оплату;
– отримати від роботодавця довідку про доходи;
– до 31 грудня поточного року заповнити податкову декларацію про майновий стан та доходи за минулий рік;
– подати документи на отримання знижки в ДФС за місцем реєстрації та отримати податкову знижку.
З метою поширення інформації про умови та порядок отримання податкової знижки, Головним територіальним управлінням юстиції у Закарпатській області розпочато інформаційну кампанію у ході якої, в першу чергу, у закладах світи області будуть розміщені плакати з детальною інформацією про право на податкову знижку.