Президент присвоїв трьом закарпатцям почесні звання

2018-12-04 09:28:53
Почесні звання з нагоди 27-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України присвоїв своїм Указом Президент Петро Порошенко трьом мешканцям Закарпаття.

Так, за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю присвоєно звання:
«Заслужений вчитель України» Сабадош Ользі Олексіївні – учительці Сокирницької загальноосвітньої школи I–III ступенів з поглибленим вивченням французької мови Хустської районної державної адміністрації;
«Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» Халілову Насруллі Рамазану Огли – керівникові фізичного виховання державного професійно-технічного навчального закладу «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені М. Данканича»;
«Заслужений природоохоронець України» Сухарюку Дмитру Дмитровичу – старшому науковому співробітникові лабораторії Карпатського біосферного заповідника.