Мідянко Анастасія - переможниця Всеукраїнського конкурсу творчих робіт «Портрет виконавця очима сучасної молоді»

2018-12-04 10:13:14
Дев'ятирічна учениця Нересницької дитячої школи мистецтв Мідянко Анастасія стала переможницею Всеукраїнського конкурсу творчих робіт «Портрет виконавця очима сучасної молоді»,
 присвяченого до дня Державної виконавчої служби України.
Конкурс було ініційовано Міністерством юстиції України з метою ознайомлення школярів та студентів з професією державного (приватного) виконавця та популяризації професії виконавця серед молоді.
23-го листопада у Нересницьку дитячу школу мистецтв завітали Начальник Тячівського районного відділу Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Андрійцьо Р. В. разом із колегами для того щоб нагородити переможницю відповідним Дипломом та цінним подарунком (планшетом) та висловити подяку Директору школи Гудак В. А.