Повідомлення в інтернеті, що в Тячівському районі оголошено воєнний стан - фейк !

2018-12-04 12:32:33
Сьогодні 04.12.18 на обласному сайті "Новини Закарпаття" (
https://transkarpatia.net/),  з'явилася стаття  під заголовком "В Тячівському районі оголошено про воєнний стан". Дана інформація не відповідає дійсності і є фейковою.

Ось як прокоментував ситуацію голова Тячівської державної адміністрації Василь Дем'янчук: "Воєнний стан має право оголошувати Президент України за підтримки Верховної Ради , і  Закарпатська область не увійшла до списку областей, в якій згідно нещодавнього Указу Президента України Петра Порошенка введено  воєнний стан.   Тячівський район працює в звичному, штатному режимі."
Просимо мешканців не піддаватися на провокації та зберігати спокій. Звертаємось до редакції сайту "Новини Закарпаття" спростувати поширене повідомлення та  до журналістів не нагнітати ситуацію в краї і оприлюднювати відомості  з достовірних та офіційних джерел інформації.
Прес-служба Тячівської державної адміністрації