• Новини / Актуальне / Головне

Повідомлення в інтернеті, що в Тячівському районі оголошено воєнний стан - фейк !

Сьогодні 04.12.18 на обласному сайті "Новини Закарпаття" (
    https://transkarpatia.net/),  з'явилася стаття  під заголовком "В Тячівському районі оголошено про воєнний стан". Дана інформація не відповідає дійсності і є фейковою.

Ось як прокоментував ситуацію голова Тячівської державної адміністрації Василь Дем'янчук: "Воєнний стан має право оголошувати Президент України за підтримки Верховної Ради , і  Закарпатська область не увійшла до списку областей, в якій згідно нещодавнього Указу Президента України Петра Порошенка введено  воєнний стан.   Тячівський район працює в звичному, штатному режимі."
    Просимо мешканців не піддаватися на провокації та зберігати спокій. Звертаємось до редакції сайту "Новини Закарпаття" спростувати поширене повідомлення та  до журналістів не нагнітати ситуацію в краї і оприлюднювати відомості  з достовірних та офіційних джерел інформації.
    Прес-служба Тячівської державної адміністрації