У Тячівському районному будинку відбувся благодійний концерт «Збираємо тепло сердець»

2018-12-07 10:23:22
5 грудня, у Тячівському районному будинку культури працівники закладів культури району провели благодійний концерт під назвою «Збираємо тепло сердець».

Метою концерту, присвяченому Міжнародному дню людей з особливими потребами, став збір коштів. Для цього поставили скриньку для пожертв.
Ведуча Анна Сасин – провідний методист районного методичного центру запрошувала до виступу учасників концертної програми, в якій взяли участь: народне вокальне тріо районного будинку культури у складі Андріани Поп, Ірини Турчиняк, Олесі Сасин, учениці Тересвянської ДШМ – Софії Банк та учасників клубу спортивного танцю «Фортуна», хореограф Ольга Роман.
Зібрані кошти було передано до Соціального центру «Парасолька».
«Збираємо тепло сердець»