• Новини / Заходи / Спорт / Головне

    Відзначено кращих юних спортсменів Тячівщини 2018 року

    У понеділок 10.12.18 в Тячівській РДА відбулось урочисте зібрання з нагоди нагородження кращих юних спортсменів району - призерів та переможців Всеукраїнських і чемпіонів обласних спортивних змагань та їх тренерів.

    Захід, за участі голова Тячівської РДА Василя Дем'янчука та голови районної ради Івана Фабриція, провів директор ДЮСШ Василь Варга. Насамперед, від імені всіх присутніх у залі, висловив вдячність керівництву району за підтримку у розвитку спорту, яка вже декілька років підряд надається юним спортсменам та їх наставникам завдяки прийнятій районній програмі. А також коротко інформував про успіхи вихованців Тячівської ДЮСШ, яка на сьогодні є однією з кращих в області.
     Юні спортсмени Тячівщини отримують перемоги на різних рівнях, прославляючи свій рідний край, Найкращі показники, впродовж багатьох років, у відділенні греко-римської боротьби. Тячівщина може гордитися такими спортсменами як:  Юрій Лупан, який на чемпіонаті України серед кадетів здобув І місце та Юрій Покорба - І місце в зональному чемпіонаті України серед юнаків, Богдан Кавернюк - ІІ місце в чемпіонаті України серед дорослих,  Даніел Опріш - ІІ місце в зональному чемпіонаті серед юнаків 2003-2005 рр. 
    Успішно цьогоріч виступили на чемпіонаті України  спортсмени з легкої атлетики та здобули призовні місця : Тетяна Палінкаш  – ІІ місце серед юніорів, Андрій Гусар  – ІІІ місце серед молоді. А Максим Алечка здобув І місце у фінальних змаганнях  ХХV Спартакіади "Повір у себе".  Чимало вихованців з різних видів спорту стали переможцями на обласних чемпіонатах та  першості серед  ДЮСШ. Так команда Тячівської  ДЮСШ здобула  І місце в чемпіонаті Закарпатської області  серед  дівчат з футболу, легкої атлетики, гандболу, тенісу та інших видів спорту. 
    З щирими словами вітань до присутніх  спортсменів та їх тренерів звернувся голова  Тячівської РДА Василь Дем'янчук, побажав всім міцного здоров’я, наполегливості та подальшого розвитку в улюбленому виді спорту. 
    -  Наш район завжди славився  спортивними здобутками і дуже приємно, що ви продовжуєте ці традиції, при тому показуєте хороший приклад для наслідування, - відзначив керівник району. 
    Василь Дем'янчук запевнив у подальшому сприянні керівництва району в розвитку та  вдосконалення спорту на Тячівщині. 
     До привітань голови адміністрації також  приєднався голова районної ради Іван Фабрицій, який побажав  присутнім міцного здоров'я і наснаги для нових спортивних звершень   та здійснення  всіх  задумів і мрій у житті. 
     Надалі для нагородження на сцену було запрошено спортсменів та їх тренерів, які згідно розпорядження про відзначення обдарованої спортивної молоді та тренерів району отримали кошти  за призові місця в змаганнях різного рівня .
     
     
                                           СПИСОК                   
    переможців та призерів Всеукраїнських і чемпіонів обласних змагань за 2018 рік: 


    Греко-римська боротьба
    1. Лупан Юрій – І місце в чемпіонаті України серед кадетів, (м.Черкаси, 01-03.02.18). Тренер Болдижар Й.Ю. 
    2. Ковернюк Богдан – ІІ місце в чемпіонаті України серед дорослих ( м.Черкаси, 22-24.06.18). Тренер Болдижар Й.Ю. 
    3. Покорба Юрій – І місце в зональному чемпіонаті України серед юнаків 2003-2005 рр.н. ( м.Тячів, 16-18.03.18). Тренер Варга В.І. 
    4. Опріш Даніел - ІІ місце в зональному чемпіонаті України серед юнаків 2003-2005 рр.н. ( м.Тячів, 16-18.03.18). Тренер Варга В.І. ( 1 тис.грн.)
    5. Марко Євген – І місце в чемпіонаті області серед кадетів та юнаків
    (м.Мукачево, 20.01.18). Тренер Болдижар Й.Ю. ( 700 грн.)
      6.  Маханець Володимир – І місце в чемпіонаті області серед кадетів та   
         юнаків (м.Берегово, 27.01.18). Тренер Гусар М.В. 
    1.  Степа Василь – І місце в чемпіонаті області серед кадетів та юнаків
    (м.Берегово, 27.01.18). Тренер Болдижар Й.Ю. 
    1. Візичканич Іван  – І місце в чемпіонаті області серед кадетів та юнаків (м.Берегово, 27.01.18). Тренер Болдижар Й.Ю. ( 
    2. Павлик Роман– І місце в чемпіонаті області серед кадетів та юнаків (м.Берегово, 10.02.18). Тренер Болдижар Й.Ю. 
    3. Ференці Максим - І місце в чемпіонаті області серед кадетів та юнаків (м.Берегово, 10.02.18). Тренер Болдижар Й.Ю. 
    4. Дерябін Павло - І місце в чемпіонаті області серед кадетів та юнаків (м.Берегово, 10.02.18). Тренер Болдижар Й.Ю
    5. Кодря Василь - І місце в чемпіонаті області серед кадетів та юнаків (м.Берегово, 10.02.18). Тренер Варга В.І. 
    6. Форкавець Олександр - І місце в чемпіонаті області серед кадетів та юнаків (м.Берегово, 10.02.18). Тренер Болдижар Й.Ю. 
    7. Поковба Євген - І місце в чемпіонаті області серед кадетів та юнаків (м.Виноградів, 22.04.18). Тренер Болдижар Й.Ю. 
    8. Довгей Роман- І місце в чемпіонаті області серед кадетів та юнаків (м.Виноградів, 22.04.18). Тренер Болдижар Й.Ю. 
    9. Грицик Марꞌян - І місце в чемпіонаті області серед кадетів та юнаків (м.Виноградів, 22.04.18). Тренер Гусар М.В. 
    10. Матчук Юрій - І місце в чемпіонаті області серед кадетів та юнаків (м.Виноградів, 22.04.18). Тренер Гусар М.В. 
    11. Югас Віталій - І місце в чемпіонаті області серед кадетів та юнаків (м.Виноградів, 22.04.18). Тренер Гусар М.В. 
    12. Думнич Василь - І місце в чемпіонаті області серед кадетів та юнаків (м.Виноградів, 22.04.18). Тренер Мягкий Є.О. 
    13. Кустрьо Ілля - І місце в чемпіонаті області серед кадетів та юнаків (м.Виноградів, 22.04.18). Тренер Варга В.І. 
    Легка атлетика
    1. Гусар Андрій – ІІІ місце в чемпіонаті  України серед молоді  (м.Кропивницький , 26.06.18). Тренер Гусар В.М. 
    2. Палінкаш Тетяна – ІІ місце в чемпіонаті України серед юніорів (м.Суми, 06.02.18). Тренер Гусар В.В. 
    3. Марковіч Павло – І місце в чемпіонаті області серед юніорів  (м.Мукачево, 22.09.18). Тренер Гусар В.М. 
    4. Ребрей Роман -– І місце в чемпіонаті області   серед юніорів (м.Мукачево, 22.09.18). Тренер Гусар В.М. 
    5. Данилич Василь -– І місце в першості області серед команд ДЮСШ  (м.Мукачево, 14.04.18). Тренер Гусар В.В. 
    6. Вайнагій Кароліна -  І місце в першості області серед команд ДЮСШ  (м.Мукачево, 14.04.18). Тренер  Гусар В.М.
    7. Біленко Тамара   – І місце в юнацькому чемпіонаті області  (м.Мукачево, 22.09.18). Тренер Гусар В.М. 
    8.  Сливка Євгенія -  І місце в першості області серед команд ДЮСШ  (м.Мукачево, 14.04.18). Тренер Гусар В.М. 
    9. Менджул Анастасія -  І місце в першості області серед команд ДЮСШ  (м.Мукачево, 14.04.18). Тренер Гусар В.М. 
    10. Біленко Олександра - І місце в першості області серед команд ДЮСШ  (м.Мукачево, 14.04.18). Тренер Гусар В.М. 
    11. Романенко Євгенія    – І місце в юнацькому чемпіонаті області  (м.Мукачево, 22.09.18). Тренер Гусар В.М. 
    12. Сафіулін Вадим   – І місце в юнацькому чемпіонаті області  (м.Мукачево, 22.09.18). Тренер Гусар В.М. 
    13. Сафіуліна Валерія   – І місце в юнацькому чемпіонаті області  (м.Мукачево, 22.09.18). Тренер Гусар В.М. 
    Теніс
    1. Глібчук Мирослава - І місце в першості області серед команд ДЮСШ   (м.Берегово, 17-18.02.18). Тренер Белені Г.З. 
    2. Шишмарьов Ігор - І місце в першості області серед команд ДЮСШ   (м.Ужгород, 09-10.06.18). Тренер   Павлишинець В.Ю.
    3. Глібчук Дарина - І місце в першості області серед команд ДЮСШ  (м.Ужгород, 09-10.06.18). Тренер Белені Г.З. 
    4. Гепп Артур – І місце в першості області серед команд ДЮСШ  (м.Ужгород, 09-10.06.2018). Тренер Мечей К.Е. 
    5. Тиводар Марія - І місце в першості області серед команд ДЮСШ  (м.Ужгород, 09-10.06.18). Тренер  Павлишинець В.Ю. 
    Футбол 
    1. Теслович Анастасія – І місце в чемпіонаті Закарпатської області  серед дівчат ( м.Хуст, 30.05.2018). Тренер Шкиндя Ю.Ю. 
    2. Колесникова Вікторія – І місце в чемпіонаті Закарпатської області  серед дівчат ( м.Хуст, 30.05.2018). Тренер Шкиндя Ю.Ю.
    3. Колесникова Каміла – І місце в чемпіонаті Закарпатської області  серед дівчат ( м.Хуст, 30.05.2018). Тренер Шкиндя Ю.Ю.
    4. Декет Марія – І місце в чемпіонаті Закарпатської області  серед дівчат
     ( м.Хуст, 30.05.2018). Тренер Шкиндя Ю.Ю. 
    1. Шелемба Даніела – І місце в чемпіонаті Закарпатської області  серед дівчат ( м.Хуст, 30.05.2018). Тренер Шкиндя Ю.Ю. 
    2. Чендей Валерія – І місце в чемпіонаті Закарпатської області  серед дівчат ( м.Хуст, 30.05.2018). Тренер Шкиндя Ю.Ю. 
    3. Крегул Світлана – І місце в чемпіонаті Закарпатської області  серед дівчат ( м.Хуст, 30.05.2018). Тренер Шкиндя Ю.Ю. 
    4. Фегир Світлана – І місце в чемпіонаті Закарпатської області  серед дівчат ( м.Хуст, 30.05.2018). Тренер Папп  Ю.Ю. 
    5. Буднік Івет – І місце в чемпіонаті Закарпатської області  серед дівчат 
    ( м.Хуст, 30.05.2018). Тренер Папп  Ю.Ю. 
    1. Котка Кінга – І місце в чемпіонаті Закарпатської області   серед дівчат
    ( м.Хуст, 30.05.2018). Тренер Папп  Ю.Ю. 
    1. Хромей Юлія– І місце в чемпіонаті Закарпатської області  серед дівчат
     ( м.Хуст, 30.05.2018). Тренер Шкиндя Ю.Ю. 
    1. Павлюк Оксана– І місце в чемпіонаті Закарпатської області  серед дівчат
     ( м.Хуст, 30.05.2018). Тренер Шкиндя Ю.Ю. 
    1. Павлюк Альона– І місце в чемпіонаті Закарпатської області  серед дівчат ( м.Хуст, 30.05.2018). Тренер Шкиндя Ю.Ю. 
    2. Циркуник Ярослава– І місце в чемпіонаті Закарпатської області  серед дівчат ( м.Хуст, 30.05.2018). Тренер Шкиндя Ю.Ю. 
    3. Юришинець Іннеса– І місце в чемпіонаті Закарпатської області  серед дівчат ( м.Хуст, 30.05.2018). Тренер Шкиндя Ю.Ю. 
         16.  Білощук Мануелла- І місце в чемпіонаті Закарпатської області   серед   дівчат ( м.Хуст, 30.05.2018). Тренер Шкиндя Ю.Ю.     
          17.Піцур Антоніна-  І місце в чемпіонаті Закарпатської області  серед  дівчат ( м.Хуст, 30.05.2018). Тренер Шкиндя Ю.Ю.     
         18. Марічак Анастасія -  І місце в чемпіонаті Закарпатської області  серед  дівчат ( м.Хуст, 30.05.2018). Тренер Шкиндя Ю.Ю.      
    Настільний теніс
    1. Алечка Максим – І місце у фінальних змаганнях ХХV Спартакіади ″Повір у себе″ (м.Коблево, 09-11.09.18). Тренер Дебич Р.А. 
    2. Шайтан Кіріл – І місце в першості області серед команд ДЮСШ (м.Ужгород, 14.04.18). Тренер Сенек З.Й. 
    3. Король Вікторія - І місце в першості області серед команд ДЮСШ (м.Ужгород, 14.04.18). Тренер Сенек З.Й. 
    Гандбол (юнаки)
    1. Попович Назар – І місце в першості області серед команд ДЮСШ (м.Берегово, 14.04.18). Тренер Попович Є.В. 
    2. Зубач Юрій– І місце в першості області серед команд ДЮСШ  (м.Берегово, 14.04.18). Тренер Попович Є.В. 
    3. Опріш Октавіан – І місце в першості області серед команд ДЮСШ  (м.Берегово, 14.04.18). Тренер Попович Є.В. 
    4.  Грін Василь – І місце в першості області серед команд ДЮСШ  (м.Берегово, 14.04.18). Тренер Попович Є.В. 
    5.  Шиман Іван – І місце в першості області серед команд ДЮСШ  (м.Берегово, 14.04.18). Тренер Попович Є.В. 
    6.  Іванов Єгор– І місце в першості області серед команд ДЮСШ  (м.Берегово, 14.04.18). Тренер Попович Є.В. 
    7. Попша Маріус – І місце в першості області серед команд ДЮСШ  (м.Берегово, 14.04.18). Тренер Попович Є.В. 
    8. Ціпле Олег – І місце в першості області серед команд ДЮСШ  (м.Берегово, 14.04.18). Тренер Попович Є.В. 
    9.  Попович Денис – І місце в першості області серед команд ДЮСШ  (м.Берегово, 14.04.18). Тренер Попович Є.В.  
    10.  Попович Михайло– І місце в першості області серед команд ДЮСШ  (м.Берегово, 14.04.18). Тренер Попович Є.В.  
    11.  Змерега Юрій – І місце в першості області серед команд ДЮСШ  (м.Берегово, 14.04.18). Тренер Попович Є.В.  
    12.  Ціпле Лаврентій – І місце в першості області серед команд ДЮСШ  (м.Берегово, 14.04.18). Тренер Попович Є.В.  
    13. 13.   Марина Юрій - І місце в першості області серед команд ДЮСШ  (м.Берегово, 14.04.18). Тренер Попович Є.В.  
    14.  Яшар Олександр - І місце в першості області серед команд ДЮСШ  (м.Берегово, 14.04.18). Тренер Попович Є.В.  
    Гандбол (дівчата)
    1. Мілящук Анна-Марія – І місце в першості області серед команд ДЮСШ (м.Тячів, 19.05.2018). Тренер Божук Ю.П. 
    2. Беля Діна-– І місце в першості області серед команд ДЮСШ (м.Тячів, 19.05.2018). Тренер Божук Ю.П. ( 700 грн.)
    3. Гільманова Ганна – І місце в першості області серед команд ДЮСШ (м.Тячів, 19.05.2018). Тренер Самарський Р.М. 
    4. Шемота Альона – І місце в першості області серед команд ДЮСШ (м.Тячів, 19.05.2018). Тренер Самарський Р.М. 
    5. Йовдій Марія – І місце в першості області серед команд ДЮСШ (м.Тячів, 19.05.2018). Тренер Божук Ю.П. 
    6. Опріш Дана – І місце в першості області серед команд ДЮСШ (м.Тячів, 19.05.2018). Тренер Божук Ю.П. 
    7. Іванцюк Юлія – І місце в першості області серед команд ДЮСШ (м.Тячів, 19.05.2018). Тренер Самарський Р.М. 
    8. Алб Діана– І місце в першості області серед команд ДЮСШ (м.Тячів, 19.05.2018). Тренер Божук Ю.П. 
    9. Трубач Анастасія– І місце в першості області серед команд ДЮСШ (м.Тячів, 19.05.2018). Тренер Божук Ю.П. 
    10. Дьолог Яна– І місце в першості області серед команд ДЮСШ (м.Тячів, 19.05.2018). Тренер Самарський Р.М. 
    11. Лакатош Ванесса– І місце в першості області серед команд ДЮСШ (м.Тячів, 19.05.2018). Тренер Божук Ю.П. 
    12. Шіллер Катерина – І місце в першості області серед команд ДЮСШ (м.Тячів, 19.05.2018). Тренер Самарський Р.М. 
    13. Цимбалюк Іванна– І місце в першості області серед команд ДЮСШ (м.Тячів, 19.05.2018). Тренер Самарський Р.М. 
    14. Веклинець Вікторія – І місце в першості області серед команд ДЮСШ (м.Тячів, 19.05.2018). Тренер Самарський Р.М. 
    Баскетбол (дівчата)
    1. Магей Ніколетта – І місце в першості області серед команд ДЮСШ (м.Ужгород, 15.09.2018). Тренер Кость Ф.Ф. 
    2. Грабчак Анжеліка– І місце в першості області серед команд ДЮСШ (м.Ужгород, 15.09.2018). Тренер Кость Ф.Ф.
    3. Телецька Вікторія– І місце в першості області серед команд ДЮСШ (м.Ужгород, 15.09.2018). Тренер Кость Ф.Ф. 
    4. Бокоч Агнеса– І місце в першості області серед команд ДЮСШ (м.Ужгород, 15.09.2018). Тренер Кость Ф.Ф. 
    5. Ласло Вікторія – І місце в першості області серед команд ДЮСШ (м.Ужгород, 15.09.2018). Тренер Кость Ф.Ф. 
    6. Федоришин Вікторія– І місце в першості області серед команд ДЮСШ (м.Ужгород, 15.09.2018). Тренер Кость Ф.Ф. 
    7. Філіп Антоніна – І місце в першості області серед команд ДЮСШ (м.Ужгород, 15.09.2018). Тренер Кость Ф.Ф. 
    8. Куртяк Лариса – І місце в першості області серед команд ДЮСШ (м.Ужгород, 15.09.2018). Тренер Кость Ф.Ф. 
    9. Петечела Людмила– І місце в першості області серед команд ДЮСШ (м.Ужгород, 15.09.2018). Тренер Кость Ф.Ф. 
    10. Міклош Вікторія – І місце в першості області серед команд ДЮСШ (м.Ужгород, 15.09.2018). Тренер Кость Ф.Ф. 
    Прес-служба Тячівської райдержадміністрації