• Новини / Заходи / Освіта

У Тячеві проходить районна виставка «Новорічна композиція»

З ініціативи Тячівського районного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді на базі ЦДЮТ та холу Тячівської РДА  проводиться районна  виставка «Новорічна композиція»

з метою пропаганди серед молоді бережливого ставлення до природи;  розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді; формування практичних умінь та навичок учнів по виготовленню композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику;  професійне самовизначення учнів;  сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні та збереження зелених хвойних насаджень.
    На виставку представлені 275 робіт  з 38 освітніх установ району та 36 творчих учнівських об’єднань Тячівського рай ЕНЦ,   які символізують та відображають регіональні  різдвяно – новорічні дійства за напрямками:стилізована ялинка; новорічний букет та вінок; сюжетна композиція; флористична новорічна картина чи колаж; закарпатський новорічний сувенір.
    Кращі творчі роботи представлені для участі в обласній виставці ЗОЕНЦ м.Ужгород та Всеукраїнській – НЕНЦ м.Київ.