Москаль у трійці лідерів відповідальних голів ОДА (+ ІНФОГРАФІКА)

2018-12-29 13:47:00
Очільник Закарпаття Геннадій Москаль посів третю сходинку в рейтингу відповідальних голів облдержадміністрацій.
Результати відповідного дослідження оприлюднив Аналітичний портал «Слово і Діло». У трійці лідерів також керівники Дніпропетровщини і Харківщини, усі троє посадовців мають мінімальний відсотковий розрив у показниках рейтингу.
Окрім того, фахівці «Слово і Діло» проаналізували рівень виконання головами обласних адміністрацій своїх обіцянок. Так, Геннадій Москаль опинився в першій п’ятірці тих, хто виконав більше половини обіцяного і додав у власному рейтингу відповідальності. У порівнянні з 2017 роком голова Закарпатської ОДА виконав на 10% обіцянок більше і завершує 2018 рік із показником у 58%.