• Новини / Заходи / Головне

Як Тячівщина готується до відзначення Дня незалежності та Дня прапора України

Щорічно 24 серпня об’єднує всіх українців довкола головного державного свята – Дня незалежності України
    .

Цей день передає дух патріотизму та гордості за свою націю, яка, пройшовши серйозні випробування, створила свою незалежну державу. Тож відзначення Дня Незалежності – вимога часу та обов’язок кожного громадянина України.
    З нагоди 26-ї річниці проголошення незалежності України - знаменної події у багатовіковій історії національного державотворення, з метою її гідного відзначення у 2017 році, засвідчення поваги до подвигу борців за свободу, незалежність і територіальну цілісність, єднання суспільства у справі розбудови України як високорозвиненої європейської держави  у районі заплановано провести цілий ряд заходів.
    У середу, 23 серпня о 11:00 на площі Незалежності відбудеться церемонія підняття українського прапора. Водночас, перед Тячівським будинком культури пройде свято Вишиваного рушника, в рамках якого заплановані виставка рушників та патріотичний флешмоб.  Урочисті збори розпочнуться о 11.30 за к.ч. Також  відповідні заходи з відзначення такої важливої дати для України відбудуться в усіх населених пунктах району. В  культурних закладах заплановано оформлення книжкових виставок, тематичних полиць, що висвітлюють історію українського державотворення.
    У суботу 19 серпня 2017 року в м. Тячів на міському стадіоні ім. Л.Бейреша відбудеться спартакіада працівників, установ та організацій Тячівського району.
    Запрошуємо представників громадськості і всіх небайдужих громадян долучитись до святкування  26-ї річниці Дня незалежності та Дня Державного Прапора України.
    Прес-служба Тячівської райдержадміністрації скачать dle 11.3