• Новини / Суспільство

«Коляди в старому селі» традиційно лунатимуть в обласному музеї народної архітектури та побуду. АНОНС

У суботу, 12 січня, у Закарпатському музеї народної архітектури та побуту відбудеться традиційний різдвяний фестиваль «Коляди в старому селі».

Гостей запрошують до спільних колядок та щедрівок, аби долучитися до унікальних традицій закарпатського Різдва. Вертепи, автентичний шаркань, колорит місцевого побуту – невід’ємна частина одного з найулюбленіших зимових фестивалів «Коляди в старому селі».
    Об 11:30 з площі Народної до Ужгородського скансена рушить святкова хода колядників. Почнеться фестиваль виступами колядницьких гуртів Закарпаття.
    На території музею пригощатимуть різдвяними стравами від закарпатських ґаздинь, а місцеві майстри запропонують свої вироби на ярмарку хендмейду.