• Новини / Заходи / Культура / Головне

Колядницькі колективи Тячівського району взяли участь у фестивалі «Василля»

12 січня колядницькі колективи Тячівського району взяли участь у ІІ Міжнародному гастрономічно-колядницькому фестивалі «Василля»,
    з площі Народної колядники вирушили набережною Незалежності, вулицями Корзо та Волошина до Закарпатського музею народної архітектури та побуту на традиційний різдвяний фестиваль «Коляди в старому селі». Вертепний колектив клубу с. Тарасівка (керівник- І.Мацола) зустрівши колядників, приєднався до ходи.
    З хлібом-сіллю колядники з різних куточків краю зустрічали колону в ужгородському скансені. Тут у кожній хатині представили окремі райони області, притаманні їм різдвяні пісні. Колядницька група Нижньоапшанської дитячої школи мистецтв (керівник-Л.Влад) зустріла поважних гостей біля прибраної румунської хатини.
    Також на території музею можна було скуштувати закарпатські страви, придбати вироби на ярмарку хендмейду, зробити світлину на святковій фотозоні.
    "Коляда у старому селі"