• Новини / Актуальне / Охорона здоров'я

Велика вдячність за допомогу і чуйне ставлення

На "гарячу урядову  лінію" надійшло звернення від мешканки с. Широкий Луг Дудла В.М., в якому вона просить висловити  вдячність за допомогу і чуйне ставлення, яке їй надають багато людей у лікуванні важкої хвороби .

Вже більше 20 років жінка бореться з рідкісною недугою,  яка потребує постійної дороговартісної терапії. З таким діагнозом вона єдина на Закарпатті, їй доводилось часто лежати у лікарнях районного  і обласного рівня.
    Жінка каже, що  завжди отримує кваліфіковану допомогу та людську підтримку з боку медичних працівників. Тому через ЗМІ просить висловити щиру вдячність всім працівникам закладів, де проходила лікування.
    Слова вдячності за самовіддану працю, людяність і професіоналізм всім працівникам обласної клінічної лікарні ім. А.Новака - головному лікарю Яцині Ю.Ю., заступнику головного лікаря Стрижаку В.В., а також завідуючим та колективам неврологічного та гасторологічного відділень, особливо лікуючим лікарям - Керичанин І.І., Паш. О. М.,  Берча Н.І. та  молодшому персоналу.
    Також подяка головному лікарю Тячівської РЛ № 1 Яриничу Ф.М. та всім медичним працівникам неврологічного та гастрологічного відділень, де теж періодично лікувалась.
    Окрім того щомісяця безкоштовно їй надається  дороговартісний препарат  - Куприніл, упаковка яких коштує 909 гривен. Таким лікам немає аналогів і без них вона фактично не може жити. Якщо б не підтримка з боку держави, яка завжди вчасно ними забезпечує, то боротися з цією важкою хворобою було б вкрай важко.
    За сприяння у забезпеченні на пільговій основі дороговартісного препарату В. Дудла  висловлює велику вдячність районному керівництву - голові Тячівської райдержадміністрації Демянчуку В.Ю та першому заступнику голови Палажинцю М.М., начальнику відділу охорони здоров'я  РДА Фабрицію І.І., начальнику фінансового управління РДА Стойці В.Ф, голові районної ради  Каганцю В.Й. та всьому депутатському корпусу Тячівської райради.
    Без жодних затримок їй виписують безкоштовний рецепт у Тячівській районній поліклініці, яку очолює Болдессарі  Й.Ф.
    Також особлива подяка  за якісне надання медичної допомоги головному лікарю Широколужської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Дерич М.В.
    -  У наш нелегкий час, коли чуємо стільки нарікань на медицину, хочу відмітити, що в нашому районі і в області є самовіддані і чуйні люди в білих халатах, які впродовж багатьох років рятують моє життя. Всім, хто мені допомагав і зараз підтримує хочу побажати міцного здоров’я, щастя, добра, удачі і благополуччя, насолоди від життя.
    Нехай ніколи не вичерпаються ваше душевне тепло, чуйність і увага до людей. Успіхів і наснаги Вам в роботі і житті та доброго настрою та Божого благословіння, - йдеться у зверненні Дудла В.М.
    Прес-служба Тячівської райдержадміністрації
    скачать dle 11.3