• Новини / Актуальне / Заходи / Суспільство

Грошове забезпечення військовослужбовців військової служби за контрактом у 2019 році

Тячівський районний військовий комісаріат повідомляє про зміни у розмірі виплат грошового забезпечення для військовослужбовців.

А саме, з 1 січня 2019 року відбувається підвищення грошового забезпечення військовослужбовців. Виплати за січень стартуватимуть з більш як 10 тисяч гривень.
    Відповідно до діючих правил нарахування грошового забезпечення, його виплата здійснюється в поточному місяці за минулий, відповідні виплати у збільшеному розмірі за січень 2019 року військовослужбовці отримають вже в лютому 2019 року.
    Тячівський районний військовий комісаріат запрошує громадян на проходження військової служби за контрактом.
    Звертатися за адресою: м. Тячів, вул.. Незалежності, 49.
    Тячівський РВК