На Закарпатті відлига поки що без ексцесів

2019-02-04 12:19:52
Підвищення температури спричинило танення величезної маси снігу, що випав на Закарпатті протягом минулого місяця. А це в свою чергу викликало підняття рівня води у всіх водних артеріях області.

– Поки що річки знаходяться в корінних берегах, виходу на заплави чи підтоплень немає, – повідомляє голова ОДА Геннадій Москаль. – Льодохід, що почався після різкого підвищення температури, не призвів до масштабних заторів, які можуть штучно заблокувати русла річок. Зафіксовані кілька заторів льоду на гірських річках Великоберезнянського і Перечинського районів, однак без загрозливих наслідків. У випадку збереження температурного режиму відлига на Закарпатті пройде без ексцесів. Рятувальні служби уважно стежать за станом водних артерій області і готові за необхідності задіяти всі сили для попередження надзвичайних ситуацій.