• Новини / Актуальне / Головне

У Буштині повним ходом триває будівництво нового асфальтного заводу: ФОТО

Вчора, 17 серпня, голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем’янчук та перший заступник Михайло Полажинець відвідали з робочим візитом будівництво асфальтного заводу в смт Буштино.

Підприємство дасть змогу створити належні умови для будівництва  та покращення автошляхів району.
       Під час зустрічі з керівництвом інвестор запевнив, що новий завод матиме найсучасніше обладнання і техніку для виготовлення та укладання асфальту.
       -  «Відкриття таких заводів зазвичай є знаком покращення інвестиційного клімату в державі. Функціонування якого забезпечить робочими місцями жителів Буштина та прилеглих населених пунктів Тячівщини. – відзначив голова райдержадміністрації, Василь Дем’янчук.
         Інвестор зацікавлений в співпраці з  керівництвом району та селищною радою,  для того щоб покращити стан інфраструктури селища, вважаючи це своїм обов’язком, адже саме на території Буштина буде розташована потужність заводу.

Зульфія Бабаєва,
    Прес-служба Тячівської Райдержадміністрації