На Тячівщині з понеділка буде відновлено навчально-виховний процес в освітніх закладах району

2019-02-08 10:26:59
У червер, 07.02.19 р в Тячівській РДА відбулося засідання   протиепідемічної комісії при районній державній адміністрації, яку провів перший заступник голови РДА Михайло Полажинець за участі заступника голови районної ради Ігоря Грабаря, керівників структурних підрозділів державної адміністрації, закладів охорони здоров'я.
       Відтак присутніми розглянуто питання про стан захворюваності на кір та ГРВІ у Тячівському районі. Як доповіла  лікар Тячівської районної філії ДУ "ЗОЛЦМОЗУ" ситуація щодо захворюваності на кір та ГРВІ за терміновими повідомленнями, які поступили з КІЗ та інфекційного відділення Тячівської РЛ №1, АЗПСМ району на 07.02.19  значно покращилась.
         Так, за тиждень  з 04.02.2019 р.  зафіксовано 11 випадків захворювання   на кір, в.т.ч. 7 дітей,  в таких населених пунктах як м.Тячів,  с. Терново, Г. Потік, Нересниця, Дулово, В. Лази.
         За тиждень на ГРВІ в районі захворіло 863 особи (в.т.ч. дітей 476), що становить 494,5 на 100 тис. населення, перевищено епідемічний поріг на 1,5%. Найбільше випадків на таких дільницях: смт. Дубове 104, Н. Апша 52, Калини 42, В. Лази 33, Ганичі 33, Р. Поле 21, Терново 21, Теребля 26, Буштино 26. За 07.02.2019 року захворіло 139 осіб, з них 74 дітей.
         В. о. відділу охорони здоров’я Євгеній Шелевер  запропонував «Регламент співпраці лікувальної мережі та закладів освіти району», щодо вакцинації дітей проти кору.
         Начальник управління освіти Тячівської РДА Марія Думнич  доповіла про графік проведення батьківських зборів в загально-освітніх закладах з залученням медичних працівників щодо проведення імунопрофілактики дітей.
          За підсумками обговорення даного питання протиепідемічна комісія вирішила відновити навчально-виховний процес у навчальних закладах району з понеділка 11.02.19 р .
Також вирішено проводити в навчальних закладах ранковий огляд учнів по виявленню хворих, з залученням медичних працівників лікувально-профілактичних закладів.
         Посилити роботу серед населення, щодо щеплення проти кору та здійснювати  подальший моніторинг  захворюваності на кір та ГРВІ населення Тячівського району.
        Прес-служба Тячівської райдержадміністрації