До уваги: безкоштовний навчальний онлайн курс «Конфлікт інтересів: треба знати!»

2019-02-18 11:41:48

Національним агентством з питань запобігання корупції спільно з українським громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів «Прометеус» створено безкоштовний навчальний онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати!», який допоможе опанувати базові практичні інструменти для підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених заборон та обмежень, передбачених Законом України «Про запобігання корупції».

Для участі в ньому необхідно зайти на сайт «Прометеус», www.prometheus.org.ua, знайти курс «Конфлікт інтересів: треба знати!» (постійна адреса: https://edx.prometheus.org.ua/ courses/course- v1:NAZK±COI102±2019 Т1/about) та зареєструватися.