• Новини / Суспільство

На Закарпатті стартує проект ЄС та Програми розвитку ООН щодо впровадження сталих енергоефективних рішень для ОСББ

В четвер, 14 лютого, в приміщенні Закарпатської обласної державної адміністрації відбудеться презентація спільного проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES).

Проект надаватиме підтримку об'єднанням співвласників будинків у формуванні, організаційному становленні та подальшому впровадженню енергоефективних рішень.
    Очікується, що з середині 2019 року учасники проекту зможуть самостійно залучати кошти на енергозберігаючі проекти. Також проектом планується широкомасштабна інформаційна кампанія для підвищення обізнаності жителів Закарпатської області з питань енергозбереження та енергоефективності.
    Проект розрахований на два роки і впроваджуватиметься у тісній співпраці з Фондом енергоефективності та Міжнародною фінансовою корпорацією.
    Проект запрошує до співпраці: представників ініціативних груп, мотивованих до створення ОСББ, представників житлово-будівельних кооперативів, що мають намір реорганізуватися в ОСББ та представників діючих ОСББ, які потребують підготовки та навчання.
    Подати заявку на участь в проекті HOUSES можна за посиланням http://houses.in.ua/
    Контактна особа в Закарпатській області – Любов Павлович, тел.: 050-417-74-51, e-mail: liubov.pavlovych@undp.org
    Запити ЗМІ:
    Любов Павлович, регіональний координатор ПРООН з досягнення Цілей сталого розвитку:
    tel: (050) 417 74 51, email: liubov.pavlovych@undp.org