• Новини / Графік прийому

ГРАФІК виїзних прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації на лютий - березень 2019 року

Прізвище, ім'я, по батькові

Посада

Дні прийому

Дем'янчук

Василь

Юрійович

Голова районної державної адміністрації

Перший вівторок місяця

Виїзний прийом:

Третій четвер місяця

21 лютого – смт. Солотвино

21 березня – с. Нересниця

Полажинець

Михайло

Михайлович

Перший заступник голови державної адміністрації з питань освіти, молоді, охорони здоров’я, культури і мистецтва, національних меншин та релігій, материнства і дитинства та міграції населення, аграрної політики, ветеринарної медицини, використання та охорони земель, природних ресурсів, фізкультури і спорту, сім’ї, праці та соціального захисту.

Другий четвер місяця

Виїзний прийом:

Четверта середа місяця

27 лютого – с. Бедевля

27 березень – смт. Дубове

Макусій

Богдан

Юрійович

керівник апарату державної адміністрації з питань виконавської дисципліни, кадрового, правового, інформаційно-аналітичного, методичного, господарського та іншого організаційного забезпечення діяльності районної державної адміністрації

п’ятий понеділок місяця

виїзний прийом

п’ятий четвер місяця

31 січня – с. Грушево

Примітка:

1. Прийом громадян проводиться   за адресою м. Тячів,                           пл. Незалежності, 30 райдержадміністрація, каб. 307, з 09.00 год. до 12.00 год.  (тел. 3-30-59). Запис на прийом здійснюється у зазначені дні із 8.00 до 09.00 години кабінет 102.

2. Виїзні прийоми громадян, за місцем їх проживання, проводяться  з 09.00 год. до 12.00 год. За окремим графіком.

3. У випадках відсутності приймаючого організовується заміна відповідно до взаємозамінюваності керівників.