Ні прізвища, ні посади нікого не врятують від відповідальності, якщо факти підтвердяться – Президент

2019-03-01 08:57:01
Президент Петро Порошенко наголошує, що ні прізвища, ні посади нікого не врятують і винні будуть притягнуті до відповідальності, якщо факти провини будуть доведені.

Так під час регіональної поїздки Глава держави прокоментував журналістам останні події довкола  «Укроборонпрому».
«Армія – це є найбільша цінність України. Армія створювалась зусиллями мільйонів українців, які віддавали останнє. Армія є гордістю України. Як Верховний Головнокомандувач –армію буду захищати», - підкреслив Президент.
«Якщо факти підтвердяться, то, безумовно, ні прізвища, ні посади нікого не врятують. Щойно з'явилася інформація мною було підписано розпорядження про відсторонення і звернення до правоохоронних органів», - наголосив Петро Порошенко.
Він додав, що за його інформацією, розслідування щодо зазначеної інформації проводиться в Генпрокуратурі, НАБУ і САП.
«Зараз за підсумками програми порушена ще одна кримінальна справа. Наголошую, по завершенню розслідування винні будуть притягнуті до відповідальності, якщо факти підтвердяться», - сказав Президент.