• Новини / Актуальне / Заходи / Головне

  У Тячеві відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапору України (фоторепортаж)


      
  Сьогодні 23 серпня на площі Незалежності в центрі Тячева відбулася урочиста церемонія підняття Державного прапора України.         В заході взяли участь керівництво району та міста, представники районних служб, установ та організацій, волонтерських та громадських організацій, голови та депутати місцевих рад, ветерани, активісти, учасники АТО.
         Насамперед талановита юна співачка Леся Лунгу виконала пісню "Україна моя". Після чого військовослужбовці прикордонної служби "Тячів" під керівництвом завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами оборонної і мобілізаційної роботи апарату РДА Василя Калинича пронесли згорнутий прапор до  флаштоку. 
           Відтак голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем'янчук, голова районної ради Василь Каганець та міський голова Іван  Ковач здійснили урочисту церемонію підняття прапора.  
         Надалі у виконанні хору працівників культури під керівництвом  заслуженого працівника культури Василя Барановського прозвучав Державний Гімн України. Тематичний  вірш до Дня державного прапора прочитав Іван Думнич.  Також був розгорнутий вишитий Державний Прапор, до створення якого долучилися працівники культури району. 
         У своєму вітальному слові  Василь Дем'янчук звернув увагу на важливі історичні події  в історії формування незалежної України і як синьо-жовтий прапор підіймав до боротьби, додавав віри у світле майбутнє української держави.
   - Прапор - це символ, яким кожен із нас сьогодні  має можливість гордитися. Символ, який об'єднує всіх нас і дає нам право називатись українцями.  Під синьо-жовтим стягом наші бійці на сході захищають наш народ,  нашу країну і нашу територіальну цілісність. Тому ми повинні об'єднатися  навколо ідеї держави - Україна, доказати усьому світу,  що ми є сильна нація, яка може і повинна відбудувати свою незалежну  країну, щоб вона стала сильною європейською державою, - наголосив очільник Тячівщини.  
         Після урочистостей, організатори запросили всіх присутніх на районне свято вишиваного рушника, виставку дитячих малюнків "Діти краю для України" , флешмоб  від учнів  дитячих шкіл мистецтв  та на урочисті збори в районний будинок культури.
        Приємним є той факт, що чимало учасників дійства одягнули  вишиванки, чим показали свою громадську позицію і свою любов до рідної України.
  Прес-служба Тячівської райдержадміністрації


    скачать dle 11.3