Уряд ухвалив рішення утворити Національну раду з питань раннього втручання

2019-03-07 13:41:52
6 березня 2019 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання діяльності Національної ради з питань раннього втручання».

Національна рада з питань раннього втручання є тимчасовим консультативним органом Кабінету Міністрів України, утвореним з метою підготовки пропозицій щодо формування і реалізації державної політики з питань запровадження та розвитку в Україні послуги раннього втручання, спрямованої на захист дітей раннього віку з порушеннями розвитку або ризиком виникнення таких порушень, підтримку батьків, законних представників таких дітей і забезпечення найкращих інтересів дитини.
Реалізація прийнятої постанови Кабінету Міністрів України сприятиме забезпеченню ефективного функціонування Національної ради, координації дій органів виконавчої влади з міжнародними партнерами з питань раннього втручання,  підготовки пропозицій щодо формування та реалізації державної політики з питань раннього втручання стосовно дітей з порушеннями розвитку або ризиком виникнення таких порушень та їхніх сімей, підвищенню якості надання послуги раннього втручання, зменшенню рівня інвалідизації дітей в Україні та запобіганню їх інституціалізації у ранньому віці.