• Новини / Суспільство

  Закарпатських публіцистів і науковців запрошують взяти участь у всеукраїнському конкурсі на здобуття премії імені Івана Франка

  Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.
  До 1 травня 2019 року приймаються нові оригінальні публіцистичні твори у галузі інформаційної діяльності, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу,
  його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства. Твори мають бути опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення.
  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.11.2003  № 1832 «Про премію імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності» (зі змінами) Премія присуджується щорічно до дня народження Івана Франка – 27 серпня - у розмірі десяти тисяч гривень кожна в таких номінаціях:
  - за кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації;
  - за кращий твір у телевізійній сфері;
  - за кращий твір у радіомовній сфері;
  - за кращу наукову роботу в інформаційній сфері.
  Звертаємо увагу,  що відповідно до п. 4 Положення про премію імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності одна й та сама кандидатура не може одночасно висуватися на здобуття Премії з двома й більше творами.
  На здобуття Премії подаються:
  - клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора;
  - примірник твору на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення та його електронну версію;
  - копія паспорта (у разі висунення на здобуття Премії колективу - копії паспортів кожного члена колективу).
  Адреса для подання творчих робіт: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України з поміткою - на здобуття Премії імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності. 
  Телефон для довідок:  (044) 278-86-96.