• Новини / Актуальне / Охорона здоров'я

Волонтер з Тячівщини, начальник відділу охорони здоров'я Тячівської РДА отримав президентську відзнаку до Дня Незалежності: ФОТО

В облдержадміністрації з нагоди Дня Державного Прапора та Незалежності України мешканців Закарпаття відзначили найвищими президентськими, а також обласними нагородами. Почесну місію 23 серпня виконав керівник краю Геннадій Москаль.
      Геннадій Москаль вручив спеціальну президентську відзнаку для волонтерів – «За гуманітарну допомогу у проведенні антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, здійснення волонтерської діяльності в районі проведення АТО». Нагороду отримав  Іван Фабрицій, волонтер із Тячівського району, який не тільки не тільки збирав допомогу для наших бійців на Донбасі, але й сам неодноразово їздив на передову з гуманітарним вантажем.
                                                                                                                                       Джерело: www.carpathia.gov.ua

скачать dle 11.3