• Новини / Актуальне / Головне / Важливо

Волонтер Віталій Богдан відзвітував про поїздку в зону АТО

Вже традиційно про кожну поїздку, яка здійснюється в зону АТО волонтери звітуються перед громадськістю Тячівщини.

Минулого тижня з чергової гуманітарної місії  зі сходу повернувся Віталій Богдан, який навідався у 128 -у бригаду.
    Як розповів волонтер, це була вже його 22 по рахунку поїздка і  одна із найважчих через аномально спекотну погоду.   На фурі , якою керував водій Валерій Пітух і яка  містила майже 12 тонн вантажу, переміщались у дебальцівському напрямку, де наразі знаходяться наші захисники. А також побували в багатьох населених пунктах так званої сірої зони, зокрема і в Зайцеві, Горлівці, Авдіївці,  де роздавали воду та продукти харчування місцевому населенню.
    Рідній шаянській, якої привезли близько чотирьох тонн бійці дуже зраділи, особливо у  теперішню спеку. Окрім того  гуманітарний вантаж  містив майже півтори тонни солодощів, в тому числі і цукерок від  Галамбіци І. з Буштина. Також більше 100 кілограм домашнього сала, декілька ящиків кави, домашньої консервації. Також на прохання командування ремонтно-відновлювального батальйону привезли їм необхідні матеріальні засоби для укріплення місць дислокації та ремонту техніки.
    - Ситуація на передовій зараз неспокійна. Ворог порушує умови перемир'я, часто обстрілює населені пункти та українські позиції. На жаль, за останній місяць 128-а втратила аж трьох своїх бійців, - відзначив Віталій Богдан.
    Нелегко  доводиться в умовах аномальної спеки переборювати труднощі військових буднів, тож матеріальна підтримка, яку на цей раз привезли у частину тячівські волонтери є вкрай необхідною.
    Комбат, підполковник  Віталій Погасій висловив подяку керівництву Тячівської райдержадміністрації і зокрема голові Василю Дем'янчуку за надану допомогу. Вони щиро вдячні за підтримку від земляків, яка додає їм сил та неабияк допомагає під час служби.
    Також  з подарунками та вітаннями з Тячівщини навідалися  в гості до двох наших землячок , які перебувають на фронті.  Більше року в зоні АТО перебуває  Анжела Чонка з села Бедевля. Працює на кухні і готує їжу для військових Ганна Меланчук з Тячева.  Своїм прикладом  вони спростовують думку про те, що жінці на війні не місце.
    Керівництво райдержадміністрації висловлює вдячність всім, хто приєднався до організації  поїздки і її учасникам  за доставку вантажу до  місця призначення. Очільник Тячівщини  Василь Дем'янчук  запевняє, що такі гуманітарні місії на схід нашої країни, де йде неоголошена війна, триватимуть й надалі.
    Любов Немеш
    Фото надане волонтерами