«Закарпаттю – чисте довкілля»: у суботу відбудеться загальнообласна толока

2019-04-05 13:39:58
У суботу, 6 квітня, на Закарпатті пройде день благоустрою населених пунктів – загальнообласна толока.

Провести акцію установам, організаціям та підприємствам доручив голова облдержадміністрації Геннадій Москаль у своєму розпорядженні.
Працівники ОДА з 9.00 в суботу почнуть очищати площу Народну в Ужгороді й територію навколо головної адміністративної будівлі області.
Приєднатися до наведення порядку по всій території області доручено представникам органів влади, місцевих громад, установ та організацій області незалежно від форми власності. Планується, що під час толоки буде приведено в належний санітарний стан населені пункти і прилеглі території, узбіччя та кювети вздовж доріг. Також краян запрошено взяти участь у всеукраїнській акції «Зробимо Україну чистою разом!»