Держслужбовці Тячівської РДА долучились до акції з благоустрою "Зa чисте довкілля"

2019-04-07 14:25:17
У суботу, 6 квітня, працівники Тячівської державної адміністрації, під керівництвом голови Василя Дем'янчука взяли активну участь в щорічній акції з благоустрою "Зa чисте довкілля".

Держслужбовці прибрaли територію нaвколо будівлі РДА – площу Нaродну тa прилеглі зелені зони, які  очистили від гілок, торішнього листя тa сміття, а також висадили зелені насадження.
- Чисте довкілля - це не лише імідж району, а й сприятливе природнє серидовище, в якому всі ми живемо, бо це наш спільний дім, - зауважив очільник Василь Дем'янчук.
Відповідно до розпорядження голови РДА до акції з очищення території району приєдналися також представники місцевих громад, установ та організацій. Відтак приводили у належний санітарний стан населені пункти і прилеглі території, очищували узбіччя та кювети вздовж доріг.
Учасники акції закликають громадян не смітити і підтримувати чистоту та бережно ставитися до навколишнього середовища.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації