• Новини / Актуальне / Економіка / Головне

У селі Тарасівка проведено капітальний ремонт дороги за кошти фонду регіонального розвитку

На днях у селі Тарасівка капітально оновлено частину дороги загального користування місцевого значення. Даний об'єкт виконано за кошти державного фонду регіонального розвитку.

Як повідомила сільський голова Любов Руснак загалом  було виготовлено  і подано на розгляд чотири проекти. Один з них пройшов успішний конкурсний відбір. і отримав державне фінансування у сумі 1 млн 51 тисяч гривень. За ці кошти і було прокладено новенький асфальт на вулиці Українській протяжністю 739 метрів. Ще 400 тисяч на даний об'єкт виділено з районного бюджету. Роботи виконано ТОВ "Еліткомбуд" за допомогою сучасної спеціалізованої техніки. Також запроектовано встановити 10 метрів габіонів для захисту дорожнього полотна вздовж річки Терешілка.
    Втім,  як наголошує керівник села Любов Василівна цього недостатньо аби повністю  закрити проблемне питання доріг, які тут знаходиться у вкрай незадовільному стані.  Щоправда минулого року також вдалося оновити відрізок вулиці Шевченка, на що було спрямовано 1 млн. 463 тис. гривень з районного бюджету.  Залишились невиконаними ще два об'єкти, які вже подано на конкурс до фонду регіонального розвитку на 2018 рік. Також є сподівання ще в цьому році провести ямковий ремонт найбільш проблемних ділянок шляху. Однак дорога в даному селі не ремонтувалась десятиліттями, тому їх оновлення потребує значних капіталовкладень. Саме тому,  як зазначає голова Тячівської державної адміністрації Василь Дем'янчук з цією метою залучаються кошти з різних джерел фінансування. І велике сподівання керівництва району на фонд регіонального розвитку, з якого в цьому році на ремонти доріг в різних населених пунктах поступило більше 11 млн. гривень. Наступними селами, де будуть виконані аналогічні роботи з капітального оновлення шляхів - це Широкий Луг,  Угля,  Усть-Чорна та ін.
    Також   цьогоріч на Тячівщині заплановано  оновлення інфраструктури доріг за кошти з місцевих, районного та обласного бюджетів,  перевиконання митних надходжень.
    - Покращення дорожньої інфраструктури стане запорукою розвитку, рекреації,  бізнесу та інвестиційної привабливості нашого району. - переконує очільник Тячівщини.
    Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

скачать dle 11.3