• Новини / Суспільство

Президент присвоїв почесне звання «Мати-героїня» 616 жінкам

З нагоди Дня матері, який в Україні відзначається у другу неділю травня, Президент Петро Порошенко присвоїв почесне звання «Мати-героїня» 616 українкам. Про це йдеться в Указі Глави держави № 190.

Почесного звання удостоєні матері з усіх регіонів нашої держави та міста Києва.
    Зокрема, нагороди отримали й 49 багатодітних матерів-закарпаток.
    «Мати-героїня» - державна нагорода, якою Президент щороку відзначає жінок, які народили і виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей. Також почесного звання удостоюються матері, що виховують усиновлених у вставленому законом порядку дітей.
    Жінки відзначаються за вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім'ї, створення сприятливих умов для здобуття ними освіти, розвитку творчих здібностей дітей, формування високих духовних і моральних якостей.